SUSIPAŽINKIME

Meistras Aleksas

„Buitservikoje“ šiuo metu visas remonto paslaugas teikia meistras Aleksas. Jis trumpai papasakojo apie savo darbo patirtį ir kokiais principais vadovaujasi teikdamas paslaugas.

„Savo karjerą kaip buitinės technikos remonto meistras pradėjau maždaug prieš aštuonerius metus, kuomet įsidarbinau tokias paslaugas teikiančioje įmonėje. Dirbdamas įgijau patirties, ypač skalbimo mašinų remonto srityje. Supratau, kad dirbdamas savarankiškai galėčiau klientams pasiūlyti pigesnes paslaugas. Taigi ėmiausi privačios praktikos ir buitinės technikos remonto paslaugas teikiu jau maždaug šešerius metus. Pradžia tikrai nebuvo lengva, pasitaikė sunkumų. Tačiau mano siūlomos paslaugos paklausios, todėl verslas po truputį įsibėgėjo.

Tik pradėjęs dirbti nusistačiau tam tikrus darbo principus, kuriais vadovaujuosi kasdien teikdamas savo paslaugas.

  • Darbą atlieku kokybiškai arba nesiimu jo visai. Klientai kreipiasi į meistrą atsižvelgdami į jo patirtį, kaip jis sąžiningai atlieka darbą. Mano nuostata tokia – jei žmogus moka tau pinigus už suteiktas paslaugas, atlik jas šimtu procentu, kokybiškai ir atsakingai, arba darbo nesiimk visai.
  • Taisymui naudoju tik originalias dalis. Nors neoriginalios dalys pigesnės, deja, tai vienintelis jų privalumas. Iš savo patirties galiu pasakyti, jog dėl nekokybiškų dalių prietaisą dažniausiai tenka taisyti dar kartą. Čia tinka posakis: „Skūpus moka dukart“.
  • Su klientais elgiuosi ir bendrauju sąžiningai ir atvirai. Taip, klaidų darau, bet melo netoleruoju. Klientui visada pasiūlau optimaliausią variantą tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu. Niekada nesinaudoju klientų neišmanymu technikos remonto srityje. Jeigu žinau, kad problemą gali išspręsti jis pats, aš pasakau ką ir kaip jam reikia daryti. Jei klientas nenori pats tvarkyti, tuomet važiuoju pas klientą pats.
  • Jei klientas sako, kad reikia skubiai, vadinasi taip ir yra. Stengiuosi atvykti kuo greičiau. Klientas visada tikisi greito ir efektyvaus darbo, tad stengiuosi tai ir suteikti. Juk visi žinome, kad neveikianti skalbimo mašina sukelia nepatogumų. Mano klientai visada lieka patenkinti greitai atliktu kokybišku darbu.

Taigi jei jums reikia patikimo meistro paslaugų, kreipkitės."

0

Krepšelis